Kosteczki wołowe CHEWIES, to przysmaki stworzone we współpracy z trenerami i organizatorami szkoleń dla psów.
CHEWIES z żwaczy, dedykowany dla małych ras.
Harder z królika to twardy gryzak, który świetnie sobie poradzi z kamieniem nazębnym.
naturalny, twardy gryzak z wołowiny.
Funkcyjne kości do żucia to naturalny sposób na zaspokojenie potrzeby wszystkich psich pupil!
W magazynie
W magazynie
W magazynie
To doskonały sposób na zaspokojenie naturalnych instynktów żucia u psów.
Naturalny przysmak do żucia zaspokoi potrzebę gryzienia Twojego psa, jednocześnie wspierając higienę jamy ustnej i dostarczając mu pysznych, zdrowych składników.
Nie tylko zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia, ale również wspomaga profilaktykę przyzębia, dbając o zdrowy uśmiech Twojego pupila.
To zdrowe i smaczne przysmaki treningowe dla psa, które wspierają układ moczowy dzięki zawartości witamin C i E, a także wyróżniają się naturalnym składem bez zbóż i konserwantów.
W magazynie
W magazynie
W magazynie
Naturalna kość do żucia Azanki dla dorosłych psów – ze żwaczem i penisem wołowym. Smakowita, bezpieczna przekąska dla wybrednych pupili, wspiera zdrowie i higienę jamy ustnej.
To wyjątkowy przysmak stworzony z myślą o psach dorosłych wszystkich ras.
Naturalne, suszone przysmaki z jelenia, idealne do nagradzania psów każdej wielkości, wyróżniają się intensywnym aromatem i lekkostrawną formułą bez sztucznych dodatków.
Recosnack Dental Sticks pomogą utrzymać zęby i dziąsła w czystości i zdrowiu.
Niedostępny
W magazynie
W magazynie
Niezastąpiony przysmak dla Twojego smakosza, dedykowany specjalnie dla małych ras.
Skarby Baryczy Rurki Ryżowe z Gęsią to lekkostrawne przysmaki dla psów wszystkich ras w opakowaniu zip, idealne jako nagroda treningowa.
W magazynie
W magazynie
Ciasteczka - paszteciki dla małych i dużych psów.
Ciasteczka w kształcie kostek Adbi przeznaczone dla małych i dużych ras psów.