Rabat lojalnościowy

Zakupy niejednokrotnie kojarzą nam się negatywnie - z kolejnym wydatkiem i przykrą powinnością, a co jeśli w prosty sposób możemy odmienić tę perspektywę?
Rabaty to coś, co lubi każdy - obdarowany i osoba obdarowująca. Dlatego opracowaliśmy atrakcyjny system, który nagradza klientów za regularne zakupy. To proste: im więcej kupujesz, tym więcej dostajesz!

W jaki sposób nagradzamy naszych lojalnych klientów internetowego sklepu zoozone.pl?

 • Internetowy system punktowy: zoozonki

  Przy każdym produkcie widnieje przelicznik, który pokazuje, ile zoozonków otrzymasz po jego zakupie. Po sfinalizowaniu transakcji suma punktów z całego zamówienia trafi na Twoje konto. Po uzbieraniu punktów możesz wymienić je na atrakcyjne nagrody - katalog do wglądu tutaj.

 • Stały rabat lojalnościowy od 1 do 3 %

  Przy okazji regularnych zakupów w naszym internetowym sklepie zoologicznym możesz uzyskać stały rabat na kolejne zakupy online.

  Zobacz, jakie są kwoty, od których uzyskujesz stały rabat przypisany do Twojego konta:

  powyżej 199 zł - 1%

  powyżej 499 zł - 2%

  powyżej 999 zł - 3%

Zachęcamy do korzystania z naszych programów lojalnościowych. Dzięki nim zakupy w naszym sklepie to nie tylko czysta przyjemność, lecz także masa korzyści!

A co, jeśli lubię też robić zakupy w sklepie stacjonarnym?

Jeżeli wolisz bezpośredni kontakt i zakupy na miejscu, w sklepie stacjonarnym przygotowaliśmy dla Ciebie inny program lojalnościowy: "Zbieraj naklejki - odbieraj nagrody!".

WAŻNE:
Formuły programów lojalnościowych - na stronie internetowej i w sklepach stacjonarnych - nie łączą się.


FB