Dzień Psa 01.07. w zoozone.pl!

Dzień Psa to idealna okazja, aby docenić naszych czworonożnych przyjaciół i sprawić im wyjątkowy prezent za ich radość, miłość i bezgraniczne oddanie.

Pieski potrafią wyczuć nasze emocje, dlatego doskonale wiedzą, kiedy jesteśmy smutni, zestresowani i potrzebujemy wsparcia. Ich obecność działa kojąco i pomaga nam się odprężyć. Podziękujmy swoim psiaczkom za każdy gest oddania.

Piłeczka, pluszaczek, frisbee, a może przysmaczki?

W zoozone.pl wszystkie pieski są doceniane i specjalnie z okazji ich święta przygotowaliśmy prezenty.

O wszystkim, co będzie się działo z okazji Dnia Psa w sobotę 01. lipca w sklepach stacjonarnych zoozone.pl w Łodzi przeczytacie w wydarzeniu na Facebooku. Łapcie link - kliknij tutaj.

W internetowym sklepie www.zoozone.pl będzie tego dnia czekać na Was rabat niespodzianka. Psyt! Pamiętajcie, że kod rabatowy będzie aktywny wyłącznie 01. lipca! Aby go znaleźć śledźcie nasz profil na Facebooku lub / i zapiszcie się już dziś do newslettera!

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszych łódzkich sklepów oraz do skorzystania z rabatu na www.zoozone.pl.

I już dziś wszystkim psiaczkom życzymy wyłącznie takich dni, kiedy ogonek boli od nadmiaru szczęśliwego merdania! A jeśli ogonka brak lub jest malutki to życzymy uśmiechu na pysiolku od uszka do uszka. ❤️

Zostaw komentarz

* Nazwa:
* Email: (nie będzie publikowany)
* Komentarz:
Przepisz kod:
FB