1. urodziny zoozone.pl Łódź coraz bliżej!

Już w tę sobotę 29. kwietnia swoje 1. urodziny będzie obchodzić nasz sklep stacjonarny zoozone.pl na ul. Gojawiczyńskiej 2 w Łodzi!

Jeżeli będziesz w pobliżu, koniecznie wpadnij i świętuj razem z nami!

Mieszkasz w pobliżu naszego sklepu na Dąbrowie lub po prostu lubisz robić zakupy dla swojego zwierzaka właśnie w tym punkcie? - Zabierz go ze sobą i weź udział w konkursie!

Do wygrania są aż trzy nagrody:
- bon na zakupy o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie online
- dwa bony na zakupy o wartości 50 zł do wykorzystania w naszym sklepie online

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:
1. przyjść w sobotę 29.04. ze swoim zwierzakiem do naszego sklepu na ul. Gojawiczyńskiej 2;
2. zrobić zdjęcie sobie ze zwierzakiem lub samego zwierzaczka w środku sklepu lub na zewnątrz z widoczną witryną;
3. opublikować je na facebooku lub na instagramie 29 kwietnia 2023 roku z hashtagiem #urodzinyzoozonepl i oznaczyć nas.

Spośród dodanych zdjęć wybierzemy trzy, a wyniki ogłosimy 8. maja! Pamiętajcie o hashtagu! Bon z kodem zostanie przekazany drogą elektroniczną i będzie ważny do 8. czerwca 2023r. Kod będzie można wykorzystać w sklepie online lub składając zamówienie telefonicznie.

Oprócz konkursu, na imprezie czekają na Ciebie również liczne prezenty i gratisy od naszych partnerów wydarzenia: firmy Brit i Dingo, którzy to przygotowali dla piesków i kotków oraz ich właścicieli liczne gadżety.

Do zobaczenia w sobotę na urodzinach!

Pierwsze urodziny sklepu stacjonarnego zoozone.pl na ul. Gojawiczyńskiej 2 w Łodzi

1 Komentarz

  • Victoria Johnson
    sie 19, 2023

    Szukasz prawdziwej firmy pożyczkowej, która udzieli pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczki komercyjne lub biznesowe, pożyczki osobiste, pożyczki osobiste, pożyczki hipoteczne, kredyty samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki venture capital, pożyczki zdrowotne itp. )) A może z jakiegoś powodu odmówiono mu pożyczki z banku lub instytucji finansowej? Złóż wniosek teraz i otrzymaj prawdziwą pożyczkę finansową. Przetworzone i zatwierdzone w ciągu 3 dni. PACIFIC FIRMA FINANSOWA POŻYCZKI\nJesteśmy międzynarodowym pożyczkodawcą, który zapewnia rzeczywiste finanse osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dowodem osobistym lub międzynarodowym paszportem Twojego kraju w celu weryfikacji. Spłata pożyczki rozpoczyna się po 1 (jednym) roku od otrzymania pożyczki a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.\n\nAby otrzymać natychmiastową odpowiedź i rozpatrzyć wniosek o przekroczenie granicy w ciągu 2 dni roboczych\nSkontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego adresu e-mail: pacificfinancialloanfirm@gmail.com\n\nSkontaktuj się z nami, podając następujące informacje:\n\nPełne imię i nazwisko: ____________________________\nKwota pieniędzy potrzebna jako pożyczka: ________________\nOkres kredytowania: _________________________\nCel pożyczki: ______________________\nUrodziny: ___________________________\nPłeć: _______________________________\nStan cywilny: __________________________\nAdres kontaktowy: _______________________\nKod pocztowy miasta: __________________________\nKraj: _______________________________\nZawód: ____________________________\nTelefon komórkowy: __________________________\n\nWyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancialloanfirm@gmail.com\ndziękować\n\nDyrektor generalny: Victoria Johnso

Zostaw komentarz

* Nazwa:
* Email: (nie będzie publikowany)
* Komentarz:
Przepisz kod:
FB