VIRBAC EpiOtic NF - płyn do pielęgnacji uszu 125ml

ID:16891

 • Opis
 • Opinie

VIRBAC Epiotic - płyn do pielęgnacji uszu 125ml

 

EPI-OTIC to wyjątkowo dobrze tolerowany, wysoce skuteczny płyn do czyszczenia i pielęgnacji uszu.

 

EPI-OTIC (nowa formuła) jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji przewodu słuchowego u psów i kotów, jak również do jego oczyszczenia przed podaniem antybiotyku.

 

SKŁADNIKI:

Kwas salicylowy, para-chloro-meta xylenol (PCMX), kwas etylenodiaminotetraoc-towy (EDTA), monosacharydy (ramnoza, galaktoza i mannoza), dokuzan sodowy i surfaktant niejonowy (pH 7).

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Kwas salicylowy połączony z systemem powierzchniowo czynnych rozpuszczalników ułatwia usuwanie obumarłych komórek, nadmiaru woskowiny, jak również osusza przewód słuchowy.

Połączenie para-chloro-meta xylenolu (PCMX) i kwasu etyleno-diaminotetra-octowego (EDTA) pomaga przywrócić równowagę mikrobiologiczną przewodu słuchowego, a obecność monosacharydów wywiera efekt łagodzący i ogranicza przyleganie bakterii do powierzchni skóry.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Po przekręceniu białej nasadki, zdeponować odpowiednią ilość preparatu, wypełniając przewód słuchowy. Następnie rozmasować łagodnie podstawę ucha i usunąć nadmiar preparatu bawełnianym wacikiem. Nie używać pałeczek do czyszczenia uszu. Tak jak w przypadku innych płynów do czyszczenia uszu produkt nie powinien być stosowany w przypadku pęknięcia błony bębenkowej.


Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Unikać przechowywania przez dłuższy czas w temperaturze powyżej 30°C.

Napisz opinię

VIRBAC EpiOtic NF - płyn do pielęgnacji uszu 125ml

VIRBAC EpiOtic NF - płyn do pielęgnacji uszu 125ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:  Najbliższa wysyłka już za

  Zamów teraz:

  47,40 zł

  + -

  +89 zoozonków

  Dostępność realizacja do 2 dni

  Dostawa: od 10,90 zł

  Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
  zamknij
  FB