VETOQUINOL Bezo-Pet - Pasta odkłaczająca 120g

ID:14114

 • Opis
 • Opinie

VETOQUINOL Bezo-Pet - Pasta odkłaczająca

 

Bezo–Pet® dietetyczna karma uzupełniająca w postaci pasty. Stosowana jako preparat zapobiegający tworzeniu się oraz pomagający w usuwaniu już istniejących kul włosowych w przewodzie pokarmowym. Szczególnie polecana u kotów długowłosych oraz tzw. niewychodzących, czyli przebywających tylko w mieszkaniach. Produkt działa również wspomagająco w przypadku zaparć.

 

Właściwości:

BEZO-PET jest pastą o silnych właściwościach poślizgowych. Dzięki temu zapobiega zbijaniu się włosów w żołądku. Pasta tworzy powłokę na znajdujących się w żołądku bezoarach, które mogą drażnić śluzówkę i wywoływać zaburzenia procesów trawiennych. Przy odpowiednim poślizgu okrężne ruchy perystaltyczne żołądka gwarantują normalny, niezaburzony pasaż treści pokarmowej, co jednocześnie eliminuje chroniczne drażnienie błony śluzowej żołądka przez bezoary.


Zapobiegawcze stosowanie zalecane jest w szczególności u kotów ras długowłosych (Persy) oraz u kotów utrzymywanych w domu, nie mających dostępu do włókna roślinnego (trawa), które powoduje wymioty i pozwala w naturalny sposób pozbyć się ciał obcych z przewodu pokarmowego.


Skład:
olej sojowy, słód, dekstroza, melasa z trzciny cukrowej, olej z ryb, glikol propylenowy.


Analiza:
Wilgotność - 32%
Tłuszcz surowy - 25,7%
Popiół surowy - 0,06%
Białko surowe - 0%
Włókno surowe - 0%
Cukier - 0%


Wskazania:
BEZO-PET stosowany jest w celu usunięcia istniejących bezoarów włosowych, przy podejrzenia istnienia bezoarów oraz w celu zapobiegania ich powstawaniu. BEZO-PET przyjmowany jest przez zwierzęta bardzo chętnie ze względu na dobry smak i dlatego może być aplikowany bezpośrednio do jamy ustnej, bez mieszania z pokarmem.

 

Dawkowanie:
- w obecności bezoarów: 1 łyżeczka (5 ml) dziennie.
- zapobieganie: 1 łyżeczka (5 ml) 2-3 razy w tygodniu.

Napisz opinię

VETOQUINOL Bezo-Pet - Pasta odkłaczająca 120g

VETOQUINOL Bezo-Pet - Pasta odkłaczająca 120g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:  Najbliższa wysyłka już za

  Zamów teraz:

  57,50 zł

  + -

  +108 zoozonków

  Dostępność brak

  Dostawa: od 10,90 zł

  Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
  zamknij
  FB