SCANVET Efa Olie - Mieszanka dietetyczna dla psów i kotów 30ml

Producent: Scanvet

5903624842818

Krople doustne dla psów i kotów, zawierają idealne proporcje NNKT Omega-3 i Omega-6 oraz witaminy. Zapewnia zdrowie skóry i doskonałą kondycję okrywy włosowej, polecany także w problemach dermatologicznych.

 • Opis
 • Skład
 • Opinie

Skoncentrowana naturalna odżywka dermatologiczna dla psów i kotów.

Zdrowie psa czy kota to nie tylko dobra kondycja, aktywność i siły witalne, ale także sierść i skóra. Wygląd i – można powiedzieć – jakość sierści bardzo często świadczy o tym, w jakim stanie jest skóra naszego pupila. Na nią z kolei pływ może mieć wszystko, zarówno karma, jak i letnie zabawy np. w wodzie, zmiany pór roku, nie mówiąc już o pasożytach i chorobach. Tak samo, jak na naszą skórę wiele czynników działa negatywnie, tak samo jest ze skórą naszego psiaka czy kota Dlatego też warto o nią odpowiednio zadbać, by była mocna, zdrowa i sprężysta, co w efekcie będzie miało przełożenie nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim samopoczucie naszego pupila. Efa Olie to pierwszy preparat o tak specyficznym składzie i takiej koncentracji składników na polskim rynku. Dermatologiczne krople doustne dla psów i kotów to produkt naturalny, nierafinowany, dzięki czemu zachowuje pełnię właściwości odżywczych.

WSZECHSTRONNE I WIELOKIERUNKOWE DZIAŁANIE

Poprawa stanu skóry i sierści – nienasycone kwasy tłuszczowe mają bardzo korzystne działanie na stan skóry. Są bardzo powszechnie używane w większości terapii dermatologicznych, jako niezbędny element leczenia. NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) ograniczają świąd występujący przy alergiach i innych problemach dermatologicznych ( AZS, APZS), co zapobiega drapaniu się zwierzaka i poprawia jego komfort, zwiększają też odporność skóry na zakażenia bakteryjne, drożdżakowate ( Malessezia spp.), grzybicze i pasożytnicze (nużyca, świerzb).
Egzogenne kwasy NNKT to idealnie zbilansowane kwasy omega 3 (EPA kwas eikozapentaenowy 80 mg/ml, DHA kwas dokazaheksaenowy 80 mg/ml) ), pochodzące z oleju ryb zimnomorskich i omega 6 (olej z pestek winogron i olej z ogórecznika lekarskiego GLA kwas gamma-linolenowy 8 mg/ml). Są zalecane w celu utrzymania skóry i okrywy włosowej w dobrej kondycji w stanach nadmiernego linienia, łupieżu, przetłuszczania skóry i okrywy włosowej. Preparat znacząco podnosi jakość sierści – zwiększa się gęstość i objętość okrywy włosowej, a włos staje się lśniący i błyszczący.

PODNIESIENIE WITALNOŚCI ORGANIZMU

Naturalne przeciwzapalne działanie kwasów NNKT ma bardzo korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Eliminowane są stany zapalne, podnosi się witalność organizmu , poprawiają funkcje ośrodkowego układu nerwowego – słowem, kondycja i energia pupila wyraźnie wzrastają. NNKT działają również… odmładzająco! Zawarte w preparacie Efa Olie niezbędnie nienasycone kwasy tłuszczowe mają korzystny wpływ na pracę serca (boxery rozstrzeń), układ nerwowy, pracę nerek (ograniczają białkomocz, obniża ciśnienie krwi), poprawiają płodność i opóźniają procesy starzenia. Składniki zawarte w Efa Olie mają też działanie przeciwnowotworowe (poprzez działanie przeciwzapalne oraz sprzyjanie apoptozie komórek nowotworowych).Wraz z nimi czworonożny przyjaciel otrzyma zupełnie nową jakość życia, a Ty będziesz mógł się cieszyć jego radością i dobrym zdrowiem.

NATURALNE DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

Kwas arachidonowy AA, wchodzący w skład fosfolipidowych błon komórkowych organizmu, należy do grupy kwasów omega 6. Jest substancją, z której syntetyzowane są eikozanoidy – prostaglandyny i leukotrieny, odpowiedzialne za funkcje metaboliczne organizmu. Kwasy NNKT zawarte w preparacie Efa Olie wbudowują się w warstwę lipidową błon komórkowych, gdzie zastępują kwas arachidonowy i blokują syntezę eikozanaoidów – w ten sposób ograniczona zostaje synteza aktywnych biologicznie związków, biorących udział w procesie zapalnym.
Ef Olie zawiera także szereg niezbędnych witamin, mających na celu poprawę jakości skóry i lepszą wchłanialność pozostałych substancji, np. witamina E (2,5 mg/ml) zwiększa przyswajanie NNKT, jest też silnym antyoksydantem, chroniącym organizm przed działaniem wolnych rodników. Ponadto, Efa Olie zawiera także biotynę (10 ug/ml), będącą jednym z budulców włosa, dobrze znaną z preparatów dla ludzi.

UNIKALNA TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Unikalna technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość i skuteczność działania. Oleje zawarte w EFA Olie w procesie produkcyjnym nie przechodzą procesu rafinacji, co pozwala zachować pełnię wartości odżywczych.
Wysoka jakość i stabilność oraz ochrona przed utlenieniem kwasów tłuszczowych, zapewnione są przez ciemne szkło butelki i witaminę E, będącą naturalnym przeciwutleniaczem. Szklana butelka i kroplomierz wbudowany w zakrętkę gwarantują brak reakcji produktu z opakowaniem, pozwalają też precyzyjnie i wygodnie odmierzyć odpowiednią dawkę preparatu. Produkt pozbawiony jest zanieczyszczeń technologicznych, które powstawać mogą np. przy produkcji kapsułek lub plastikowych butelki. W celu zachowania jakości, Efa Olie należy przechowywać w chłodnym miejscu, np. lodówce.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA DAWKOWANIA

Efa Olie to skoncentrowana odżywka dermatologiczna, którą dawkuje się w kroplach. W nakrętkę opakowania wbudowany jest kroplomierz, pozwalający na precyzyjne odmierzenie dawki i zapoiegający rozlewaniu się produktu. U małych psów i kotów dobowa dawka EFA Olie to 10 kropli, które podać można bezpośrednio do jamy ustnej lub zmieszać z karmą.
Zdrowa skóra, to zdrowa sierść, czyli… po prostu szczęśliwe zwierzę! Z pewnością uwielbiasz głaskać i przytulać swojego pupila, a wiedząc, że odpowiednio o niego dbasz, oboje będziecie to robić z jeszcze większą przyjemnością!

Uwaga! Z dbałości o środowisko, karton użyty do produkcji zewnętrznych opakowań produktów, wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a przy jego produkcji nie zostały użyte chemikalia do wybielania – dlatego opakowania mogą różnić się od siebie kolorem.

Skład SCANVET Efa Olie:

- Kwas eikozapentaenowy (EPA) 80 mg/1 ml, Kwas gamma-linolenowy (GLA) 8 mg/1 ml, Kwas linolenowy 40 mg/1 ml, D-pantenol 0,1 mg/ml, Emulgator, Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 80 mg/1 ml, Kwas linolowy 60 mg/1 ml, Biotyna 10 μg/1 ml, DL-alfa-tokoferol (E307) 2,5 mg/ml, Tłuszcz surowy 99%, Popiół surowy 0,1%

- Olej z pestek winogron, olej z ogórecznika, olej z ryb

Napisz opinię

SCANVET Efa Olie - Mieszanka dietetyczna dla psów i kotów 30ml

SCANVET Efa Olie - Mieszanka dietetyczna dla psów i kotów 30ml

Krople doustne dla psów i kotów, zawierają idealne proporcje NNKT Omega-3 i Omega-6 oraz witaminy. Zapewnia zdrowie skóry i doskonałą kondycję okrywy włosowej, polecany także w problemach dermatologicznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Zamów w ciągu:
  a dzisiaj wyślemy paczkę!

  Zamów teraz:

  58,80 zł

  + -

  +104 zoozonków

  To jest najniższa cena w ciągu 30 dni

  Wyświetl historyczną cenę produktu

  Historyczna cena produktu

  SCANVET Efa Olie - Mieszanka dietetyczna dla psów i kotów 30ml

  Najniższa cena produktu z dnia

  To jest najniższa cena w ciągu 30 dni

  Dostępność w magazynie

  Dostawa: od 12,90 zł

  Chcesz kupić produkt w naszym sklepie stacjonarnym? Zadzwoń i sprawdź jego dostępność

  Kontakt do sklepu

  Sklep Konstantynów Łódzki - Magazyn

  42 235 16 66

  Sklep Łódź - Tuszyńska

  512 645 057

  Sklep Łódź - Bratysławska

  42 298 99 10

  Sklep Łódź - Galeria Nowosolna

  42 942 00 80

  Sklep Łódź - Gojawiczyńskiej

  733 150 050

  Sklep Ksawerów

  575 043 088

  FB