DINGO szelki guard Active Brasil to regulowane szelki dla psa z wytrzymałej taśmy, bezpieczne i wygodne.
Zobacz także
DINGO Szelki Guard Active – Brasil to solidne i funkcjonalne szelki stworzone z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie psa podczas codziennych spacerów. Konstrukcja typu guard sprawia, że są one szczególnie polecane dla psów energicznych oraz tych, które mają tendencję do wysuwania się z szelek.
Wykonane z wytrzymałej taśmy polipropylenowej i materiału poliestrowego, szelki są odporne na przetarcia i warunki atmosferyczne. Chromowane okucia nie rdzewieją, a mocna plastikowa klamra zapewnia szybkie i bezpieczne zapięcie.
Dzięki regulacji w 5 miejscach, szelki można idealnie dopasować do budowy psa, co zwiększa komfort i stabilność. Konstrukcja nie uciska klatki piersiowej ani łopatek, dzięki czemu nie ogranicza ruchów i pozwala psu na swobodną aktywność.
Zalety produktu:
- Konstrukcja guard - zapobiega wysunięciu się psa
- Regulacja w 5 punktach - idealne dopasowanie
- Wytrzymała taśma polipropylenowa - trwałość i komfort
- Chromowane okucia - odporność na korozję
- Bezpieczna klamra - łatwe zakładanie i zdejmowanie
- Nie krępują ruchów - pełna swoboda podczas spaceru
- Można prać w pralce (30°C) - łatwa pielęgnacja
Dostępne rozmiary:
- S - szerokość taśmy 1,6 cm | szyja: 22-35 cm | klatka: 24-45 cm | pasek grzbietowy: 9 cm | pasek mostkowy: 11-17 cm
- M - szerokość taśmy 2,0 cm | szyja: 29-48 cm | klatka: 38-70 cm | pasek grzbietowy: 13 cm | pasek mostkowy: 17-27 cm
- L - szerokość taśmy 3,0 cm | szyja: 54-75 cm | klatka: 55-100 cm | pasek grzbietowy: 19 cm | pasek mostkowy: 26-43 cm
DINGO Szelki Guard Active – Brasil to regulowane i wytrzymałe szelki dla psa, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas każdego spaceru
Zobacz także

Twój kod pocztowy znajduje się w zasięgu pracy naszego kuriera.
W opcjach dostawy wybierz "Turbokuriera", a zamówienie otrzymasz już w kolejnym dniu roboczym w godz. 17:00 - 21:30!