BIOWET Canifos 75 tabl.

Producent: Inni

5907563480698

 • Opis
 • Opinie

BIOWET Canifos - odżywka mineralno-witaminowa 75 tabl.

NATURALNA ODŻYWKA MINERALNO - WITAMINOWA DLA PSÓW.

Obecne w preparacie makroskładniki mineralne uzupełnione w pierwiastki śladowe tworzą harmonijną kompozycję działającą regulująco na wzrost i rozwój organizmów. Dostarczają składników decydujących o prawidłowej budowie i osiąganej wytrzymałości kości, ale również koniecznych dla poprawnego przebiegu procesów krwiotwórczych i warunkujących utrzymanie właściwej równowagi elektrolitycznej w płynach ustrojowych.

Składniki białkowe wraz z naturalnymi witaminami stanowią wysokowartościowy surowiec dostępny w procesach syntezy struktur białkowych i kształtowania odporności na infekcje. Odpowiedni poziom wapnia i fosforu w tabletce, w proporcji Ca:P=1,3:1 powoduje, że preparat jest szczególnie zalecany dla szczeniąt, suk ciężarnych i karmiących,  ale również dla psów w okresie rekonwalescencji. Zapobiegawczo i leczniczo przy krzywicy młodych zwierząt oraz przy demineralizacji kości psów dorosłych.

Profilaktycznie, dla wszystkich psów, w szczególności przy stosowaniu pożywienia nie zawierającego wystarczającej ilości składników mineralno - witaminowych.

Fosforan wapnia - jako naturalne źródło wapnia i fosforu uzupełnia ich niedobór, skutecznie zapobiegając krzywicy młodych zwierząt i demineralizacji kości zwierząt starszych, a dodatkowo: Jon wapniowy- współtworzy właściwy przebieg procesu krzepnięcia krwi, a także stabilizuje pobudliwość komórek nerwowych, Jon fosforowy- warunkuje właściwe funkcjonowanie mechanizmów fosforylacji w przemianie cukrowej kwasu mlekowego.

Mączka mięsno-kostna
- jako źródło białka i tłuszczu wpływa stymulująco na procesy metaboliczne, kształtując w połączeniu z mikroskładnikami doskonałą kondycję zwierząt. Kolagen obecny wśród składników białkowych wpływa korzystnie na okrywę włosową psów.

Drożdże browarniane
wysokiej jakości, dostarczają naturalnych witamin z grupy B i całą gamę mikroskładników, podnoszących efektywność przemiany materii.

Napisz opinię

BIOWET Canifos 75 tabl.

BIOWET Canifos 75 tabl.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Zamów w ciągu:
  a dzisiaj wyślemy paczkę!

  Zamów teraz:

  29,50 zł

  + -

  +52 zoozonków

  Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

  Wyświetl historyczną cenę produktu

  Historyczna cena produktu

  BIOWET Canifos 75 tabl.

  Najniższa cena produktu z dnia

  Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

  Dostępność brak

  Dostawa: od 12,90 zł

  Chcesz kupić produkt w naszym sklepie stacjonarnym? Zadzwoń i sprawdź jego dostępność

  Kontakt do sklepu

  Sklep Konstantynów Łódzki - Magazyn

  42 235 16 66

  Sklep Łódź - Tuszyńska

  512 645 057

  Sklep Łódź - Bratysławska

  42 298 99 10

  Sklep Łódź - Galeria Nowosolna

  42 942 00 80

  Sklep Łódź - Gojawiczyńskiej

  733 150 050

  Sklep Ksawerów

  575 043 088

  FB