BEAPHAR Gentle Leader - obroża uzdowa rozmiar S

Producent: Beaphar

Gentle Leader jest innowacyjną obrożą uzdową, bazująca na naturalnych instynktach psa w celu kontrolowania niechcianych zachowań.

 • Opis
 • Opinie

ZALETY PRODUKTU:

- komunikuje przywództwo,

- wygodna w noszeniu,

- nie ogranicza psa w jedzeniu i piciu,

- łatwa nakładaniu i regulacji,

- niezwykle wytrzymała,

Gentle Leader to nowatorska obroża uzdowa, która została stworzona z myślą o pracy z psami, wykorzystując ich naturalne instynkty w celu kontroli niepożądanych zachowań. Ta innowacyjna obroża uzdowa jest idealna dla psów wszystkich ras, niezależnie od wieku. Daje Ci pełną kontrolę nad swoim pupilem, jednocześnie skutecznie wykorzystując Twoją rolę przywódcy stada.

Dzięki Gentle Leader szkolenie Twojego psa staje się znacznie łatwiejsze. Gentle Leader wykorzystuje instynktowną reakcję psa, co prowadzi do relaksu. Poprzez delikatne uciskanie dwóch punktów na kufie i szyi psa, ta obroża wywołuje naturalną reakcję uspokojenia i podporządkowania.

Pętla na kufie odzwierciedla zachowanie dyscyplinujące matki psa, delikatnie przyciskając kufę szczenięcia. Druga pętla na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję, którą pies nauczył się jako szczenię, gdy suka chwytała go za kark, aby go przenieść.

Dzięki temu pasek Gentle Leader umieszczony na szyi wywołuje naturalne uczucie odprężenia w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.

Pętla na kufie komunikuje naturalne przywództwo, jest wygodna w noszeniu, nie ogranicza psa w jedzeniu i piciu, łatwa do założenia i regulacji, idealnie dopasowuje się do psa, nie zakrywa oczu i jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jest niezwykle wytrzymała i polecana przez renomowanego behawiorystę zwierząt, dr. Petera Neville'a.

Daj sobie i swojemu psu przewagę w treningu i kontroli zachowań dzięki Gentle Leader. Ta innowacyjna obroża uzdowa zapewni Ci harmonię i spokój podczas spacerów oraz skuteczne zarządzanie zachowaniem Twojego pupila.

Rozmiar S Gentle Leader jest odpowiedni dla ras takich jak: West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier, Jack Russell Terrier, mały Pudel, a także dla szczeniąt i młodych psów innych ras.

KOLORY:
- czarny,
- czerwony

Napisz opinię

BEAPHAR Gentle Leader - obroża uzdowa rozmiar S

BEAPHAR Gentle Leader - obroża uzdowa rozmiar S

Gentle Leader jest innowacyjną obrożą uzdową, bazująca na naturalnych instynktach psa w celu kontrolowania niechcianych zachowań.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Najbliższa wysyłka już za

  Zamów teraz:

  • 70,30 zł
   Czarny

   brak

  • 70,30 zł
   Czerwony

   w magazynie

  + -

  +125 zoozonków

  To jest najniższa cena w ciągu 30 dni

  Dostawa: od 12,90 zł

  Chcesz kupić produkt w naszym sklepie stacjonarnym? Zadzwoń i sprawdź jego dostępność

  Kontakt do sklepu

  Sklep Konstantynów Łódzki - Magazyn

  42 235 16 66

  Sklep Łódź - Tuszyńska

  512 645 057

  Sklep Łódź - Bratysławska

  42 298 99 10

  Sklep Łódź - Galeria Nowosolna

  42 942 00 80

  Sklep Łódź - Gojawiczyńskiej

  733 150 050

  Sklep Ksawerów

  575 043 088

  FB