8in1 Perfect Coat Cat - narzędzie do wyczesywania podszerstka dla kota

Producent: Zolux

4048422151869

Zgrzebło 8in1 Perfect Coat dla kota – zgrzebło do wyczesywania podszerstka, skutecznie usuwa martwy włos okrywowy i podszerstek kota. Dopasowane do wszystkich długości sierści.

 • Opis
 • Opinie

INFORMACJE O PRODUKCIE:
- skutecznie usuwa martwy włos,
- dopasowany do wszystkich długości,
- wygodny,
- dociera aż do podszerstka,
- nie ucina i nie wyrywa sierści,
- wspiera zdrową i lśniącą sierść,
- ogranicza linienie o 90%,

Poznaj 8in1 Perfect Coat, innowacyjne zgrzebło stworzone, aby zapewnić Twojemu kotu najlepszą pielęgnację sierści, bez względu na jej długość. To narzędzie jest nie tylko wygodne w użyciu, ale również niezwykle skuteczne w usuwaniu martwego włosa, zarówno okrywowego, jak i podszerstka.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, 8in1 Perfect Coat delikatnie dociera aż do podszerstka kota, skutecznie usuwając martwy włos, jednocześnie nie ucina i nie wyrywa sierści. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla zachowania zdrowej i lśniącej sierści Twojego pupila.

Regularne stosowanie zgrzebła 8in1 Perfect Coat nie tylko wspiera utrzymanie sierści w doskonałym stanie, ale także znacząco ogranicza linienie, nawet o 90%. To idealny sposób, aby pomóc Twojemu kotu zachować piękno i zdrowie jego futra, a także ułatwić utrzymanie czystości w domu. Wybierz 8in1 Perfect Coat Zgrzebło dla Kota – klucz do zdrowej, lśniącej sierści i domu wolnego od nadmiernego linienia.

Długość ostrza: 46 mm

KORZYŚCI:

 • Delikatne wyczesywanie bez wyrywania i ucinania sierści kota.
 • Wspiera zdrową i lśniącą sierść.
 • Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka.
 • Pomaga zapobiegać tworzeniu się kul włosowych.

Dlaczego korzystanie ze zgrzebła do wyczesywania podszerstka jest tak ważne?
Cechą wspólną sierści naszych czworonożnych podopiecznych jest potrzeba regularnej pielęgnacji i wyczesywania. Niektóre koty nie linieją, jednak wielu naszych kocich przyjaciół gubi włos, a przede wszystkim podszerstek, znajdujący się pod włosem okrywowym. To właśnie z myślą o nich powstało zgrzebło 8in1 Perfect Coat, które dociera do podszerstka, wyczesuje go, a tym samym ogranicza linienie aż do 90%. Dzięki regularnemu stosowaniu pomaga również zapobiegać tworzeniu się kul włosowych.

Dla jakich kotów odpowiednie jest zgrzebło 8in1 Perfect Coat?
Zgrzebło 8in1 nadaje się dla kotów posiadających podszerstek, zarówno krótko-, jak i długowłosych. Należy unikać wyczesywania zwierząt, które nie mają podszerstka lub mają wyjątkowo wrażliwą skórę z problemami dermatologicznymi.

Przykładowe rasy kotów: Kot Brytyjski krótkowłosy, Maine Coon, Kot Perski, Kot Syjamski

Jak często i jak długo należy używać zgrzebła 8in1 do wyczesywania podszerstka?
Rekomendujemy wyczesywanie podszerstka zgrzebłem raz lub dwa razy w tygodniu przez około 10-20 minut, aby osiągnąć najlepsze efekty pielęgnacji. Czas poświęcony na pielęgnację sierści może różnić się w zależności od rasy zwierzęcia, stanu jego sierści i skóry, a także grubości i gęstości włosa. W okresie intensywnego linienia może się również przydać zwykła szczotka do rozczesywania.

Kiedy można zacząć wyczesywanie podszerstka?
Zgrzebło do wyczesywania podszerstka można stosować u wszystkich dorosłych kotów lub młodych kotów, które mają już „dorosłą” sierść, a także mają za sobą pierwszy okres linienia. Dokładny wiek może różnić się w zależności od rasy zwierzęcia.

Czy można korzystać ze zgrzebła 8in1 Perfect Coat jeśli sierść jest skołtuniona?
Nie, zanim zaczniesz wyczesywać podszerstek zgrzebłem 8in1 upewnij się, że sierść Twojego kota nie ma żadnych kołtunów ani splątań. Do rozczesania problematycznych miejsc możesz wykorzystać grzebień lub narzędzia do usuwania kołtunów. Gdy sierść zwierzęcia jest rozplątana możesz zacząć wyczesywanie podszerstka.

Jak dbać o zgrzebło 8in1 Perfect Coat?
Uważaj, aby nie upuścić zgrzebła. Jeśli jednak upadnie sprawdź, czy zęby ostrza nie uległy uszkodzeniu. Nie korzystaj z narzędzia z uszkodzonym ostrzem, może ono uszkodzić sierść lub skórę Twojego podopiecznego. Zgrzebło 8in1 można łatwo wyczyścić przy użyciu ciepłej wody z mydłem. Zanim odłożysz je na miejsce upewnij się, że jest wytarte do sucha.

Napisz opinię

8in1 Perfect Coat Cat - narzędzie do wyczesywania podszerstka dla kota

8in1 Perfect Coat Cat - narzędzie do wyczesywania podszerstka dla kota

Zgrzebło 8in1 Perfect Coat dla kota – zgrzebło do wyczesywania podszerstka, skutecznie usuwa martwy włos okrywowy i podszerstek kota. Dopasowane do wszystkich długości sierści.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Zamów w ciągu:
  a dzisiaj wyślemy paczkę!

  Zamów teraz:

  73,00 zł

  + -

  +129 zoozonków

  To jest najniższa cena w ciągu 30 dni

  Wyświetl historyczną cenę produktu

  Historyczna cena produktu

  8in1 Perfect Coat Cat - narzędzie do wyczesywania podszerstka dla kota

  Najniższa cena produktu z dnia

  To jest najniższa cena w ciągu 30 dni

  Dostępność realizacja do 3 dni

  Dostawa: od 12,90 zł

  Chcesz kupić produkt w naszym sklepie stacjonarnym? Zadzwoń i sprawdź jego dostępność

  Kontakt do sklepu

  Sklep Konstantynów Łódzki - Magazyn

  42 235 16 66

  Sklep Łódź - Tuszyńska

  512 645 057

  Sklep Łódź - Bratysławska

  42 298 99 10

  Sklep Łódź - Galeria Nowosolna

  42 942 00 80

  Sklep Łódź - Gojawiczyńskiej

  733 150 050

  Sklep Ksawerów

  575 043 088

  FB