NATURAL TASTE Cat z królikiem

 • Opis
 • Opinie

NATURAL TASTE Cat z królikiem

 

Karmy NATURAL TASTE dla kotów charakteryzują się wysoką strawnością składników pokarmowych a dobór surowców pochodzenia zwierzęcego oraz rekomendowana zawartość tauryny zostały dopasowane do specyficznych wymagań żywieniowych kotów.

 

Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzęcego w dużej ilości dostarcza zarówno wysokiej jakości pełnowartościowego białka jak i kwasów tłuszczowych, wśród których obecny jest kwas arachidonowy – kwas tłuszczowy niezbędny w żywieniu kotów. Dodatek w określonych proporcjach oleju lnianego utrzymuje na prawidłowym poziomie stosunek między wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi z rodziny n-3 i n-6.

 

Karma pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy, dlatego też nie jest wymagane stosowanie jakichkolwiek karm uzupełniających ani suplementów w codziennym żywieniu kota. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karm pozwala na spokojny i wydajny pasaż jelitowy, w czasie którego dochodzi do powolnego uwalniania i wchłaniania składników odżywczych.

 

Skład:

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 60% (w tym 14% królika), rosół, substancje mineralne, oleje i tłuszcze (olej lniany 0,6%, olej z łososia 0,5%).

 

Składniki analityczne:

Białko 10%, Oleje i tłuszcze surowe 6%, Popiół surowy 1,5%, Włókno surowe 1%, Wilgotność 80%, Wapń 0,3%, Fosfor 0,25%

Napisz opinię

NATURAL TASTE Cat z królikiem

NATURAL TASTE Cat z królikiem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:  Najbliższa wysyłka już za

  Zamów teraz:

  • 4,30 zł
   185g
  • w magazynie

  • 47,30 zł
   12x 185g
  • w magazynie

  + -

  +8 zoozonków

  Dostawa: od 10,90 zł

  Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
  zamknij
  FB